Jak být fit s krabičkovou dietou

Velký hit posledních několika let, to je určitě bezesporu takzvaná krabičková dieta. Není třeba nic vařit, jídelníček je připraven dopředu, potvrzen nutričními terapeuty a navíc – dostanete ho doslova až pod nos.

Stačí asi pět až sedm tisíc korun za měsíc a nemusíte se v souvislosti s jídlem vůbec o nic starat. A ano, přesně jak zní název diety – jídlo dostanete v malých krabičkách, stačí jen vyklopit na talíř a ohřát.Když si vyberete variantu krabičkové diety - dietu podle DNA - dostanete v krabičce jídlo, které je v souladu s Vaší DNA.

Maximálně čerstvé suroviny, nanejvýš kvalitní ingredience. Pětkrát denně se dobře najíte, a pokud Vám přesvědčení alespoň pár týdnů vydrží, je prakticky zaručené, že také o pár kilo zhubnete. Ano, v průměru je to klidně i kilo za týden nebo o trochu více. Uvádí se, že s krabičkovou dietou můžete rozpustit až šest přebytečných kilogramů za jediný měsíc, stačí vše ještě podpořit pro začátek alespoň decentní pohybovou aktivitou.

Snídaně na sedmou ráno, v deset pak svačina a oběd v jednu odpoledne. Ve čtyři pak další svačina a večeře opět v sedm. Přesně tak může krabičková dieta vypadat v reálu, brzy ráno dostanete pár krabiček a během dne si je prostě jen rozeberete v určitou dobu. Nemusíte nic dalšího vymýšlet, snad jen pečlivě dodržovat pitný režim. Ten je pro hubnutí naprosto klíčový, bez pravidelných dodávek sklenic vody se organismus nebude ani pokoušet přebytečná kila shazovat – a to zcela bez nadsázky, je to opravdu tak!

Velmi důležité bude úplně vynechat alkohol, ten ke krabičkové dietě totiž vůbec nepatří. Pokud si jej ale přesto nedokáže odepřít, můžete si dát čas od času vinný střik. A v neposlední řadě, krabičkovou dietu je dobré držet ve více lidech, klidně s partnerem nebo kolegy na pracovišti. Posílí to pevnou vůli a odhodlání, takže jde o opravdu dobrou věc.