1238

První zmínka o Dobrovízi

344

nadmořská výška

cca 500

počet obyvatel

252 61

PSČ

 

Když potřebujete hypotéku

Hypotéka je velkým zásahem do rozpočtu každé mladé rodiny, ušetřit ale pomůže takzvaná hypoteční kalkulačka. Nemějte žádný strach, s touto skvělou pomůckou to půjde lépe než při klasické školské matematice. Zadáte pár základních údajů a hned Vám „vypadne“ ta nejlepší nabídka, co je zrovna na tuzemském trhu s hypotékami dostupná, to je prostě terno, nebo snad ne? Před dvaceti lety tohle vážně chybělo!

Číst dál...

Vojtova metoda pomáhá všude na světě

Vojtova metoda je jedním z nejlepších fyzioterapeutických postupů, a to zejména v boji s nemocemi jako je dětská mozková obrna či různé mozkové příhody.

Číst dál...

Půjčka? Splácet můžete až 100 týdnů

Kdo si dnes chce půjčit peníze, má spoustu možností! A navíc je to i neobvyklé výhodná záležitost, úroky jsou totiž doslova u země. Online půjčka je dnes pro některé lidi velkou úlevou, která pomůže překonat krátkodobé finanční trable v rodině, případně třeba zajistí rychlou výměnu porouchaného spotřebiče v domácnosti.

Číst dál...

Nestůjte ve frontě, půjčte si online!

Půjčka? Snadné jako facka, alespoň v moderní době. Nové auto, nábytek do nově zařizovaného bytu, dovolená v Itálii a spoustu dalšího, rychlá půjčka je dnes prostě lákadlem, kterému nelze jen tak odolat. Nepotřebujete stohy papírů a hory dokladů, stačí jen opravdu minimum – a navíc – vše vyřídíte v klidu a pohodě z domova, nic více a nic méně. A to je rozhodně lákavá nabídka, že? V době front, které nikdy nekončí a kde prostojíte či prosedíte v průměru pět let života.

Číst dál...